Система EURO VINIL
Система EURO VINIL
Система MOLLER
Система MOLLER
Перехідники
Перехідники
Фурнітура
Фурнітура
Закінчення
Закінчення

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Якісна сировина гарантує міцність профілю та незмінно білий колір протягом багатьох років.


З усього модельного ряду карнизи для штор стельові пластикові мають беззаперечний плюс: вони коштують дешевше, ніж інші види карнизів. При цьому вони естетично виглядають, дуже міцні та надійні, можуть мати різну конструкцію і колірну гаму. Карнизи для штор стельові виготовляють з пластика і можуть бути однорядними, дворядними або трирядними. Карниз стельовий пластиковий може мати клас ОМ (клас м'якого пластику, призначений для легких штор з органзи, серпанку, тюлю або вуалю) або до класу СМ - твердого пластика, з якого виготовляють карнизи для важких багатошарових штор.

Карнизи для штор стельові (фото) можуть мати різні поворотні закінчення, за допомогою яких можна обігнути колони. Повороти можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Стельові карнизи для штор, ціна на які може змінюватись в залежності від обсягу придбаної оптовим покупцем партії, кріпляться до стіни за допомогою стінового кронштейна. Для тих, хто хотів би додати шторам і карнизу єдність стилю, ми пропонуємо задекорувати карниз стельовий багетний накладкою. Декоративна стрічка для карнизів має різні кольорів і типи, відповідно до виду стельового карнизу. Як правило, складання карниза здійснюють до монтажу на стелі.

Інтернет-магазин пропонує оптовим покупцям карниз стельовий, ціну на який можна обговорити під час замовлення. Всі моделі пропонованих на сайті карнизів відповідають сучасним тенденціям моди, недорогі, надійні та практичні. Гнучкий пластик відмінно підходить для міських квартир і заміських котеджів, його легко заховати в нішу або надати прозорій шторі елегантний спадаючий зі стелі вигляд. Стельові карнизи оптом ми пропонуємо для підприємців та власників дрібного бізнесу, для тих, хто хотів би розширити асортимент свого магазину завдяки якісним та недорогим карнизам. Універсальність стельових карнизів полягає в їх здатності не «красти» зайвих сантиметрів приміщення навіть з дуже низькими стелями: адже вони кріпляться тільки на стелю, відповідно, з їх допомогою, а також при виборі штор з вертикальним малюнком можна візуально збільшити висоту приміщення. Купити карниз стельовий на сайті інтернет-магазину нескладно: ви можете заповнити форму замовлення або безпосередньо подзвонити менеджеру компанії, з яким зможете обговорити всі умови покупки та доставки товару.