Компанія "Баваро" успішно працює на ринку карнизів уже 15 років. І якщо спочатку ми пропонували цікавий вибір карнизів вроздріб, для наших клієнтів, то зараз плавно перейшли на масштабні, оптові поставки карнизів - все це завдяки значному асортименту для наших оптовиків.

Досить довгий період часу пропозиції на ринку карнизів для штор були обмежені та не відрізнялись широким асортиментом, існуючі стандарти створювали вузькі рамки в цій галузі. До певного моменту ніхто не замислювався про застосування дизайнерських та художніх рішень у виготовленні карнизів, а також додаткових аксесуарів до них. Основним матеріалом для виготовлення карнизів були алюмінієва або сталева жерсть, кольорова гама яких була зведена до декількох пастельних або «металевих» кольорів. Це були звичайні, навіть досить скучні, однакові карнизи для штор. Зараз компанія Баваро пропонує оптом карнизи для штор, карнизи на стелю для всіх регіонів України.

Шлях пошуку та вибору потрібного карниза нелегкий, тому наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам визначитись і отримати свою оптову партію карнизів чи навіть в роздріб. Ми допоможемо вирішити питання, пов’язані з інтер’єром та декором вікна, а також методів їх кріплень.

Сьогоднішній ринок карнизів перевантажений бюджетними пропозиціями, вони скомпрометували себе низькою якістю та недовговічністю. Інша крайність, яка часто спостерігається на ринку - це надмірно дорогий, помпезний на вигляд і зовсім декласований продукт. Безсумнівно, що справжні речі, що заслуговують на Вашу увагу, не завжди доступні за ціною. Тому завданням нашої команди було, є і буде, знайти для ВАС оптимальні варіанти співвідношення «ціна –якість», дати Вамможливість підбирати, конструювати, і творити. Творити те, що принесе Вам задоволення та комфорт.

Зараз наша компанія "Баваро" настільки розширила об’єми та асортимент пропонованих карнизів, що займається виключно оптовими поставками. Враховуючи вигідні пропозиції від "Баваро", ВИ захочете купити наші карнізи оптом.