Карнизи металеві оптом
Карнизи металеві оптом

Серия 16 мм - наиболее распространенная серия мателичних карнизов, которая популярна среди потребителей независимо от места их проживания.

Карнизи стельові (ОМ) оптом
Карнизи стельові (ОМ) оптом

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Якісна сировина гарантує міцність профілю та незмінно білий колір протягом багатьох років.

Карнизи кафе, міні, оптом
Карнизи кафе, міні, оптом

Компактні карнизи змінної довжини Cafe та Міні чудовий вибір при обмежених можливостях монтажу та при потребі драпірування вікон та дверей тканиною безпосередньо на вікні.

Аксесуари оптом
Аксесуари оптом

Широкій вибір аксесуарів: кронштейни, гаки, крючки драпіровочні, розети, підхвати, з'єднувачі, магніти, кільця, люверси. Кліпси декоративні, заколки, прищепки на штори.

Римські карнизи оптом
Римські карнизи оптом

Карнизи для римських, австрійських, англійських штор.

Тканинні ролети
Тканинні ролети

Жалюзі: вертикальні, горизонтальні; тканина, пластик, алюміній, ролети на вікна.

Галерея тканин
Галерея тканин

Рулонні жалюзі гарні й практичні; вони прекрасно сполучаються з портьєрними тканинами. Область їхнього застосування практично необмежена.


Багаторічний стаж роботи інтернет-магазину «Баварія» і його партнерські відносини з провідними виробниками карнизів, дозволяють запропонувати потенційному покупцеві найкращі сучасні карнизи для штор. Магазин «Баварія» радий бачити на своєму сайті всіх, але перевагу надає оптовим покупцям: адже саме на них орієнтований розкішний асортимент продукції. Магазин карнизів оптом пропонує придбати стельові та карнизи «Кафе», представлені в різній ціновій категорії та гамі кольорів. Пропонуючи, наприклад, карниз стельовий, магазин «Баварія» гарантує його високу якість, довгий термін експлуатації, високі естетичні характеристики. Пластикові або металеві, струнні або міні «Кафе» - всі представлені карнизи інтернет-магазину по-своєму гарні, тому кожен покупець має можливість більш-менш вдало вписати їх в дизайн інтер'єру. Пропонуючи карнизи для штор, магазини можуть запропонувати вам фотографії з каталогу, що представляють найбільш вдалі варіанти оформлення квартири або заміського будинку з використанням тканин різного кольору і фактури, різних карнизів і декоративних елементів до них. Представники дрібного бізнесу можуть оптом купити карниз в інтернет-магазині «Баварія», і домовитися про умови оплати та доставки з менеджерами компанії. Крім того, оптова покупка карнизів для штор в інтернет-магазині – це хороші знижки, тому чим більший обсяг партії ви плануєте придбати, тим більший відсоток знижки. Партнери, які підтримують тривалі та плідні стосунки з магазином «Баварія», можуть надіятися на особливе ставлення: адже ніщо не цінується так високо в ділових відносинах, як надійні партнери.


Одним словом, відмінний вибір металевих та пластикових, струнних, настінних і стельових карнизів інтернет-магазин «Баварія» пропонує всім, хто бажає освіжити інтер'єр, надати йому бажаний напрям в стилі, облагородити естетично, зробити дизайн неповторним та ексклюзивним. Якщо у вас є бажання творити, а в душі живе дизайнер, докладіть трішечки фантазії і разом з магазином «Баварія» ви зможете створити справжнє диво у своїй квартирі: прикрасити елегантними карнизами і розкішними шторами улюблений будинок!