Карнизи металеві оптом
Карнизи металеві оптом

Серия 16 мм - наиболее распространенная серия мателичних карнизов, которая популярна среди потребителей независимо от места их проживания.

Карнизи стельові (ОМ) оптом
Карнизи стельові (ОМ) оптом

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Якісна сировина гарантує міцність профілю та незмінно білий колір протягом багатьох років.

Карнизи кафе, міні, оптом
Карнизи кафе, міні, оптом

Компактні карнизи змінної довжини Cafe та Міні чудовий вибір при обмежених можливостях монтажу та при потребі драпірування вікон та дверей тканиною безпосередньо на вікні.

Аксесуари оптом
Аксесуари оптом

Широкій вибір аксесуарів: кронштейни, гаки, крючки драпіровочні, розети, підхвати, з'єднувачі, магніти, кільця, люверси. Кліпси декоративні, заколки, прищепки на штори.

Римські карнизи оптом
Римські карнизи оптом

Карнизи для римських, австрійських, англійських штор.

Тканинні ролети
Тканинні ролети

Жалюзі: вертикальні, горизонтальні; тканина, пластик, алюміній, ролети на вікна.

Галерея тканин
Галерея тканин

Рулонні жалюзі гарні й практичні; вони прекрасно сполучаються з портьєрними тканинами. Область їхнього застосування практично необмежена.


   Компанія "Баваро" професійно займається продажем різних видів карнизів. Уже 15 років у нас можна без проблем купити карниз до будь-яких штор - за фактурою та кольором. Досвід роботи у сфері карнизів дозволив нам обрати лише найкращих виробників карнизів - у яких співвідношення ціни та якості оптимальне. Тому якщо Ви задумали ремонт у квартирі або ж невеличке оновлення декорів, і у список необхідних речей потрапили карнизи - для найсучасніших шторів - ми запропонуємо Вам величезний вибір карнизів. Звичайно, ми постаралися окремо підібрати також і канизи на стелю, які є елементом багатьох інтерєрів. Карнизи, які кріпляться на стелі, забезпечують спадання штор каскадом. Обєм асортименту у "Баваро" дає нам можливість пропонувати карнізи навіть оптом, для постійних клієнтів.

   Наші фахівці допоможуть Вам підібрати і купити карниз до улюблених шторів, а також порадять - яка фірма-виробник відповідає всім Вашим запитам. Найбільший вибір карнизів, а також найвигідніші ціни на продаж у нас! Надіємося, Ви оберете та купите собі саме той карниз, який справді пасуватиме до інтерєру, і додасть домашньому затишку особливих акцентів.

Имя
E-mail
Безпека