Карнизи металеві оптом
Карнизи металеві оптом

Серия 16 мм - наиболее распространенная серия мателичних карнизов, которая популярна среди потребителей независимо от места их проживания.

Карнизи стельові (ОМ) оптом
Карнизи стельові (ОМ) оптом

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Якісна сировина гарантує міцність профілю та незмінно білий колір протягом багатьох років.

Карнизи кафе, міні, оптом
Карнизи кафе, міні, оптом

Компактні карнизи змінної довжини Cafe та Міні чудовий вибір при обмежених можливостях монтажу та при потребі драпірування вікон та дверей тканиною безпосередньо на вікні.

Аксесуари оптом
Аксесуари оптом

Широкій вибір аксесуарів: кронштейни, гаки, крючки драпіровочні, розети, підхвати, з'єднувачі, магніти, кільця, люверси. Кліпси декоративні, заколки, прищепки на штори.

Римські карнизи оптом
Римські карнизи оптом

Карнизи для римських, австрійських, англійських штор.

Тканинні ролети
Тканинні ролети

Жалюзі: вертикальні, горизонтальні; тканина, пластик, алюміній, ролети на вікна.

Галерея тканин
Галерея тканин

Рулонні жалюзі гарні й практичні; вони прекрасно сполучаються з портьєрними тканинами. Область їхнього застосування практично необмежена.


   Фактура, яку використовують для виготовлення карнизів, досить відрізняється. Адже для одних інтер’єрів більше підходять металеві ковані карнизи, для інших - легкі пластикові. Сучасні технології дають можливість створити такі види пластику, які будуть відповідати всім вимогам для карнизів. Величезною перевагою саме пластикових карнизів є демократична вартість. Для багатьох людей, які хочуть вигідно оновити інтер’єр, це важливий фактор. Ще пластикові карнизи можна виготовляти в цілому спектрі кольорів. Легкі конструкції за низькою ціною - це плюс усіх пластикових карнизів.

    Зараз популярними стали не звичайні карнизи, а модифікації на потолок. Адже їх закріплюють на потолку, що дає можливість досягти каскадного спадання штор. В сучасному дизайні часто використовують даний прийом. Різні види карнизів на потолок мають більш функціональне, ніж декоративне значення. Їх кріплять таким чином, щоб не було видно основи. Тому обраний Вами карниз на потолок можна декорувати спеціальними стрічками. Усі прикраси для карнизів на потолок підібрані таким чином, щоб гармоніювати з різними видами штор - за кольором та фактурою.

Ім'я
E-mail
Безпека