Карнизи металеві оптом
Карнизи металеві оптом

Серия 16 мм - наиболее распространенная серия мателичних карнизов, которая популярна среди потребителей независимо от места их проживания.

Карнизи стельові (ОМ) оптом
Карнизи стельові (ОМ) оптом

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Якісна сировина гарантує міцність профілю та незмінно білий колір протягом багатьох років.

Карнизи кафе, міні, оптом
Карнизи кафе, міні, оптом

Компактні карнизи змінної довжини Cafe та Міні чудовий вибір при обмежених можливостях монтажу та при потребі драпірування вікон та дверей тканиною безпосередньо на вікні.

Аксесуари оптом
Аксесуари оптом

Широкій вибір аксесуарів: кронштейни, гаки, крючки драпіровочні, розети, підхвати, з'єднувачі, магніти, кільця, люверси. Кліпси декоративні, заколки, прищепки на штори.

Римські карнизи оптом
Римські карнизи оптом

Карнизи для римських, австрійських, англійських штор.

Тканинні ролети
Тканинні ролети

Жалюзі: вертикальні, горизонтальні; тканина, пластик, алюміній, ролети на вікна.

Галерея тканин
Галерея тканин

Рулонні жалюзі гарні й практичні; вони прекрасно сполучаються з портьєрними тканинами. Область їхнього застосування практично необмежена.


Інтернет-магазин «Баваро» має можливість запропонувати своїм клієнтам покупку карнизів - відмінний асортимент продукції, яка представляє кращих виробників і оптимальне співвідношення ціни та якості. У каталозі продукції ви зможете переглянути всі моделі сучасних карнизів, також стельові, римські, пластикові, карнизи «Кафе» і т. д.

Стельові карнизи завдяки своїм перевагам користуються успіхом у тих, хто вирішив прикрасити дизайн інтер'єру. Матеріал стельових карнизів дуже гнучкий, але разом з тим має найвищий показник міцності, тому карнизи стельові (фото) можна кріпити в ніші, в кутових кімнатах, уздовж арок та інших елементах приміщення неправильної форми. Карнизи для штор стельові, фото яких представлені в каталогах, відмінно підходять для монтажу в будинки та квартири з низькою стелею. Оскільки їх монтують на стелю, відповідно, вони не займають жодного сантиметра вільного об'єму, і не «крадуть» висоту, карнизи для штор (фото в каталозі) можуть навіть візуально збільшити висоту кімнати, якщо підібрати для них штори з тонким вертикальним малюнком. Карнизи будинків, фото яких представлені на сайті і свідчать про відмінний смак, вибирають відповідно до основного стилю приміщення, і можуть стати його прикрасою. Елегантний колір штор, майстерне драпірування, добре підібрана колірна гамма, ідеально поєднується з основним кольором кімнати, карнизи (фото на сайті), які вдало гармонують з інтер'єром, зроблять приміщення не тільки ексклюзивним і оригінальним, але і затишним. Як правило, «обличчя» приміщення створюють деталі: обробка, вдалі колірні рішення, фактура тканин штори, маленькі «знахідки» у вигляді прикрас і правильно підібраних карнизів. Ви можете вибрати на сайті будь-яку модель, і зробити оптове замовлення партії карнизів. Це можуть бути карнизи «Кафе» та карнизи металеві (фото в каталозі), елегантні, будь-якої форми і кольору, легкі пластикові карнизи, мінімалістичні для кухонних штор і розкішні для вітальні. Адже стельові карнизи можна розташувати не тільки уздовж еркерів і арок, але також уздовж стіни, де розміщений віконний отвір. А якщо ще підібрати багет - декоративну накладку на карниз - під основний колір інтер'єру, то карниз може стати найбільш ефектним елементом дизайну.